Değerli Kırıkalespor camiası;
Geçtiğimiz günlerde takımımıza başkan adayliğımı sizlerle paylaşmıştım. Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı ile bayramın 2. gününde görüşmeler gerçekleştirdim. Kulübümüze talip olduğumu, gerekli bütçe ve sponsorluklarımı kendisine ilettim. Kulübümüz ile ilgili kamuoyunda yer alan konuları belediye başkanımız ile bire bir görüştük. Genel anlamda yeni sezonda takıma maddi destek veremeyeceğini ve kulüp tesis binasınında yakın zaman içerisinde yıkılacağını söyledi.

Bir kulübün olmazsa olmazı, hepimiz tarafından bilindiği gibi tesis imkanlaridir. Geçmiş dönemlerde ciddi para harcanan sezonlarda tesis olmadığı için başarı elde edilememiştır.

Gelinen süreçte yıllarca takımımıza hem kaptanlık hem de futbolculuk yapan birisi olarak camiamızın bu durumda olması her Kirikkaleli gibi benide son derece üzmektedir.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen, Baskan olmam halinde sponsor olmak isteyen iş insanlarımıza, geçmiş dönemlerde Kırıkkalespor formasını terletmış ve yönetimimde yer almak isteyen arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Editör: HABER MERKEZİ