İLK MAÇ PAZAR GÜNÜ
Düzenlenen müsabakalarda 3’te 3 galibiyet sağlayarak şampiyon olan Güleç ABC Spor Kulübü Basketbol Takımı 3. Lig maç serisine başlıyor. Karşılaşma 2 Nisan Pazar günü saat 15.00’te 17 Ağustos Spor Salonunda gerçekleşecek. ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç yaptığı açıklamada ABC Spor Kulübü Basketbol Takımı olarak basketbol liginde ilk defa böyle bir başarı elde ettiklerini belirtti. Güleç, yedi yıldan sonra Kırıkkale’mizi yeniden ABC Basketbol takımı ile 3. ligde temsil edeceklerini ve ilimiz adına bunun mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

CHP SPOR KURULU BAŞKANI NUHUT: “TÜRK SPORUNU TESİS ÇÖPLÜĞÜNE ÇEVİRDİLER” CHP SPOR KURULU BAŞKANI NUHUT: “TÜRK SPORUNU TESİS ÇÖPLÜĞÜNE ÇEVİRDİLER”

TÜM KIRIKKALE’Yİ BEKLİYORUZ
Güleç açıklamasının devamında “Bizler için beklenen gün geldi. Güzel galibiyetler alarak Kırıkkale’yi 3. lige yükseldik. Kırıkkale’yi 3. ligde temsil ediyoruz. Şimdi birlik ve beraberlik olma zamanı, şehrin basketbol takımına sahip çıkma zamanı geldi. 2 Nisan Pazar günü 17 Ağustos Spor Salonunda bütün basketbol severleri, bütün Kırıkkale halkını bekliyoruz. 15.00’te başlayacak müsabakada şehrin takımını yalnız bırakmasınlar diliyorum” dedi.