KIRIKKALE’DE ADIM ATILMADIM YER BIRAKMADI

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk ve MHP Kırıkkale İl Teşkilatı, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri dolayısıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kırıkkale’de adım atılmadık yer bırakmayan Öztürk ve MHP heyeti, Aşağı Mahmutlarlı vatandaşlarla bir araya geldi. Aşağı Mahmutlar’da Davul zurna eşliğinde karşılaşan Öztürk, Cumhur İttifakı ve MHP’ye destek istedi.

“MİLLETİMİZ SECCADEYİ AYAKLAR ALTINA ALANLARA DIRSAT VERMEYECEKTİR”

Türk milletinin desteği ile Cumhur İttifakı’nın yeniden iktidara geleceğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Türkiye, 14 Mayıs’ta tarihi bir seçime gidecek. Bu seçim, Hak ile batılın, haç ile hilalin seçimi. Milletimiz seccadeyi ayaklar altına alanlara, meclisin kürsüsünden milletine kurşun atanlara, teröristleri cezaevinden çıkartmak için çabalayanlara fırsat vermeyecektir. Milletimiz sandık başına gittiği zaman Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 1 oy Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçimlerinde ise 1 oy Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, MHP’ye verecektir. Aziz milletimizin desteği ile İnşallah Cumhur İttifakı yeniden iktidara gelecektir.” dedi.

“MHP’NİN GÜÇLÜ OLMASI, TÜRKİYE’NİN VE KIRIKKALE’NİN GÜÇLÜ OLMASI DEMEK”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin her daim milletinin yanında olduğunu, zor zamanlarda sadece elini değil, gövdesini taşın altına koyduğunu dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, “Milliyetçi Hareket Partisi, her zaman devletinin ve milletinin yanında olmuştur. Zor zamanlarda taşın altına sadece elini değil, tüm gövdesini koymuştur. MHP’nin mecliste daha güçlü olması demek, Türkiye’nin ve Kırıkkale’nin daha güçlü olması demek. Bu nedenle siz değerli hemşehrilerimden 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye destek istiyorum. Eminim ki, yüreği vatan aşkı ile yanan siz kıymetli hemşehrilerim, o gün geldiğinde bizleri yalnız bırakmayacaksınız.” dedi.

Editör: Şule Yaman