Önceki Dönem AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Halil ÖZASLAN  ile 27. Dönem Milletvekili adayı Av. Mustafa ARSLAN’ ın organize ettiği ilk defa oy kullanacak gençlerinde katıldığı gençlik buluşmasında, AK Parti Milletvekili Adayı Emin AVUNDUKLUOĞLU gençlerle bir araya geldi. Gençlerin birer birer sorunlarını ve taleplerini dinleyen AVUNDUKLUOĞLU gençlerle fikir alışverişinde bulundu.

GENÇLİK GELECEĞİMİZDİR
Gençlerin AK Parti’ ye olan inancını ve güvenini görmekten fazlasıyla memnun olduğunu belirten AVUNDUKLUOĞLU “AK Partiye olan inancı ve güvenini kaybetmeyen bizlere Türkiye yüzyılın yaşatacak olan gençlerimiz ile bir araya geldik. Her bir gencimizin sorunları ve önerilerini dinledik. Yapacağımız projeler hakkında konuşup fikir alışverişinde bulunduk. 14 Mayıs için sözleştik, Gençlerle buluşmak bizleri de çok heyecanlandırıyor. Gençlik geleceğimizdir. İfadelerini kullandı.

REKOR OY İLE RECEP TAYYİP ERDOĞAN DİYECEĞİZ
Programı organize edenlerden, önceki dönem AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Halil ÖZASLAN şu ifadelerde bulundu; Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, her zaman biz gençlere güvenmiş ve inanmıştır. Eğitimden sağlığa, bilimden teknolojiye, ilimden sanata aklımıza gelen her başlıkta biz gençlere birçok hizmet sunmuştur. Allah’ın izni ile Kırıkkale’ de ilk defa oy kullanacak 16.648 genç kardeşim başta olmak üzere şehrimiz rekor oy ile Recep Tayyip ERDOĞAN diyecek ve üç vekilimizi de meclise göndereceğiz;  Dedi.
14 MAYISTA SANDIKLARI KAPATALIM
Programı organize edenlerden 27. dönem AK Parti Milletvekili Adayı Av. Mustafa ARSLAN şu ifadelerde bulundu; Geleceğimizin mimarı olan gençlerdir. Biz şehrimizde ilk defada oy kullanacak gençlerin desteklerini istiyoruz.Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde Türkiye yüzyılını altın çağa dönüştürebilmek için gençlerimizin desteklerine ihtiyacımız var. Genç kardeşlerim ilk oyum Erdoğan’a diyerek 14 Mayıs’ta sandıkları kapatalım, reisimiz Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ ı tekrar cumhurbaşkanı seçelim ki bu altın çağ olacak Türkiye yüzyılını hep beraber yaşayalım; Dedi.

Editör: HABER MERKEZİ