Aybimaş, EKO Gross'un açılışını gerçekleştirdi

Kırıkkale'nin yerli ve öz sermayesi ile kurulan Aybimaş A.Ş. büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda Aybimaş A.Ş., EKO Gross mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 

Hakan Fidan Saygılı’ya desteğe geliyor Hakan Fidan Saygılı’ya desteğe geliyor

Kırıkkale'nin en köklü firmalarından biri olan Aybimaş A.Ş., Kırıkkale sınırları dışında da büyümeye devam ediyor. Uzun yıllardır Kırıkkale'de ve Ankara'da hizmet veren Aybimaş A.Ş., yeni markası EKO Gross'u, Ankaralı vatandaşların hizmetine sundu. Ankara ve Kırıkkale'de alışveriş sektörüne yeni bir soluk getiren Aybimaş A.Ş., EKO Gross markası ile ekonomik alışverişin yeni adresi olacak.

EKO Gross, dün Ankara'nın Altındağ ilçesi Karapürçek Mahallesi Şehit Serdar Koçak Caddesi üzerinde dualarla açıldı. Düzenlenen görkemli açılışa yüzlerce vatandaş, iş insanları ve siyasetçiler katıldı. Bol ikramın olduğu açılışta vatandaşlara, indirimli fiyatlar sunulurken, birbirinden güzel hediyeler verildi. Açılış sonrası konuşan Aybimaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan, "Kırıkkale'nin yerli firması olarak büyümeye devam ediyoruz. Memlektimize hizmet etmekten mutluyuz. EKO Gross mağazamız tüm halkımıza hayırlı olsun." dedi. 

Haber: Kanal Siyaset

Editör: KAAN YAMAN