BU KENTE SİNSİ İHANET PLANINDAN DERHAL VAZGEÇİN

Aydos; “İyi bir gelecek için, milletimize deva olacak saadet ve demokrat bir Türkiye özlemini gidermek, Halk için Halkça bir düzen için bu yola çıktık. Tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Değerli hemşehrilerim biraz geçmişi hatırlamakta fayda var. İsmini vermeye gerek görmediğim AKP'nin Kırıkkale Milletvekili, ekmek yediği şehrine ihanet edip "Kırıkkale küçük bir şehir" ifadelerini kullanarak şehrimizi küçümsüyor. Bu şahıs Kırıkkale'de en sevilmeyen siyasetçi olduğunu da kendisi itiraf etmiştir. Kırıkkale’mize yapılan ihanetlerin bununla da sınırlı kalmadığını biliyoruz. Savunma Sanayi'yi Yozgat'a kaydırma planları olduğunu, bunun içerisine de Kırıkkale’mizde bulunan Makine Kimya'yı da ekleyecekleri bilgisi gelmiştir. Buradan, sizlerin huzurunda yetkilileri uyarıyorum. Bu kente sinsi ihanet planından derhal vazgeçin”.

ÇOCUKLARIN GELECEĞİ ÇALINDI

“Kıymetli hemşehrilerim; Tek Adam, hem Kırıkkale'yi hem de ülkeyi bitirme çabasını göstermekten kaçanmıyor. Tek adam döneminde tarım bitti, üretim ortadan kalktı. Tek adam döneminde Ekonomi bitti, çay simit almak resmen lüks oldu. Tek adam döneminde Eğitim bitti, Esnafımız kepenk kapattı. Tek adam döneminde Hukuk ile birlikte adalet ortadan kalktı. Tek adam döneminde gençlerin umudu, çocukların geleceği çalındı”.

HEP BİRLİKTE SANDIKTA DEMOKRASİYİ GETİRECEĞİZ

“Yolsuzlukla ve yoksullukla mücadele edeceğiz deyip iktidara gelen Tek Adam, ülkemizi yolsuzluğun başkenti yaptı. Liyakatin olmadığı, eş dost akraba ilişkileriyle ülkeyi yönetmeye kalktılar. Size söz; Bu gidişe bu baskıcı ve zulüm dönemine son vereceğiz. Size söz, az kaldı bizler de yürekten inanıyoruz Millet İttifakıyla birlikte halkın iktidarını kurup AKP'nin tek adam yönetimine ve bu faşist düzene son vereceğiz. Size söz baharları hep birlikte getireceğiz.

ORTAK AKILLA YÖNETMEK İÇİN ADAYIM

“Değerli hemşehrilerim; Biz sorunları dile getirmek için değil sorunları çözmek için bu yola çıktık. Üreticinin tarladaki ürünlerinin sesi olmak, sanayideki işçinin emeğinin sesi olmak, inim inim inleyen esnafımızın sesi olmak için buradayız. Bu güne kadar onların sesi olduk ama bunu Meclis'te daha gür bir sesle gündeme getirmek için Türkiye'de ve Kırıkkale'de ne kadar ezilen mağdur insan varsa onların sesi olmak için ben bir iş insanı olarak Meclis'te Kırıkkale’mizi temsil etmek için demokrasi mücadelemize hak hukuk mücadelemize Meclis'ten katkı vermek için tüm üyelerimize tüm partililerimize her konuda sahip çıkmak için ve en önemlisi tarihinde ilk defa Cumhuriyet Halk Partisi'ni Kırıkkale'den birinci parti yapmak için adayım. Genel seçimden sonra da yerel seçimlerde de Kırıkkale Belediyesini ve tüm ilçe belediyelerimizi kazanarak ortak akılla yönetmek için adayım. Tek adam düzenine son vermek için adayım. Güçlendirilmiş Parlamenter sisteme geçişte destek vermek için adayım”. Dedi.

SİZE SÖZ BAHARLAR GELECEK

“Ekonomik geliri iyi hane halkı olan, Refaha kavuşmuş yurttaşı olan, Tarım kentleri olan,  Sanayisi güçlü olan, Hakkı, Hukuku ve Adaleti savunan, Özlenilen Türkiye'yi Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu 13. Cumhurbaşkanımız yaparak kuracağız. Son sözüm olarak; 30 yıllık siyasi birikimimi, Kendimi örgütüme partime ve siz değerli hemşehrilerime emanet ediyorum. Sağlıkla kalın, sevgiyle kalın, Size söz Baharlar Gelecek”. İfadelerine yer verdi.

Editör: Şule Yaman