BATUHAN EFE ÖNER, CHP'DE!
2023 Seçimlerinde İYİ Parti Kırıkkale Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini yürüten Batuhan Efe Öner, Yerel seçimlerde CHP'ye destek verdiğini, bunun için çalışacağını ve aktif siyaset hayatına CHP ile devam edeceğini açıkladı.

SİYASETTE AKTİF GÖREV 
18 Yaşında İYİ Gençlik'teki görevinin ardından, 19 yaşında İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği ile aktif siyasette görev alan Batuhan Efe Öner, İl  yönetim kurulu adına sosyal medya, bilişim ve propaganda alanında, en son olarak İYİ Parti Gençlik Kolları İl Başkanı olarak görev ve faaliyetlerde bulundu. 

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE KILIÇDAROĞLU'NA TAM DESTEK 
14 Mayıs sonrası CHP Kırıkkale Gençlik Kolları ile bir araya gelen Öner, CHP Kırıkkale Gençlik Kollarına İYİ Gençlik Teşkilatı ile destek verdi. Seçim bitene kadar ''Kılıçdaroğlu Gönüllüleri'' çatısı altında CHP Gençlik Kolları ile birlikte ittifak olarak çalıştılar. 

ARTIK CUMHURİYET HALK PARTİLİYİM
CHP 'ye katıldığını açıklayan Öner, "Elbette bir partiden başka bir partiye geçiş zor oluyor, yeni çevre, yeni bağlantılar, yeni bir siyaset mücadelesi, ama önemli olanın doğru yolda siyaset yapmak olduğuna inanıyorum. Ben her şeye tamam diyip, ille de makamım ve kariyerim diyip doğrulara susup partizanlık yapabilirdim, her şeye göz yumabilirdim. Artık İyi parti hakkında konuşmak istemiyorum Ben bana değil, Türkiye'ye, milletimize bir şeyler katabilecek bir Partiye ömür boyu gönül vermek ve yol yürümek isterim. Bu vesileyle artık Cumhuriyet Halk Partiliyim...'' ifadelerini kullandı. 

Akyön'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Akyön'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

ÖNER CHP KATILIM AÇIKLAMALARI
Konuşmasına devam eden Öner, "Cumhuriyet Halk Partisi, geçtiğimiz günlerde kendi içerisindeki demokrasiyle  birlikte Türkiye'deki tüm partilere ve siyasal yapılara örnek teşkil etmiştir. Parti programı ve çizgisi oturmuş, duruşu ve pozisyonu bellidir. Başarılarla dolu mazisi ve kurumsallığı vardır. Artık Altı Ok'un ilke ve prensipleriyle siyaset hayatıma aktif olarak devam edeceğim. Siyaset boşluk kabul etmez. Partim, Genel Başkanım, İl Başkanlığım, Gençlik Kolları Başkanlığım, mensubu olduğum teşkilatım adına görev, sorumluluk ve çalışmalardan kaçınmayacağım. Geçiş sürecimde Kırıkkale Gençlik Kolları İl Başkanımız Ulaş Emre Demirel'in katkısı ve destekleri oldu, aynı zamanda Isparta Gençlik Kolları İl Başkanımız Ramazan Onur Gülfidan başkanımız tecrübesiyle ve samimiyeti ile karşıladı. Her ikisine de teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar geçmişte ve hâlâ üzerimde emeği, desteği olan bütün yaşça siyasi büyüklerime de teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi'nin neferleri olarak Gazi Mareşalimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Partisi Cumhuriyet Halk Partisi'ni geçmişin mirasıyla, yeni yüzyılda iktidara taşıyacağız.'' dedi.

Editör: HABER MERKEZİ