Uzun bir aradan sonra tekrar devreye giren Kırıkkale Belediye Otobüs şoförleri ile Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı ile birlikte bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı otobüs şoförlerinin Belediyenin halka yansıyan yüzlerinden olduklarını söyledi.

Vatandaşların belediyeyi zabıta memurları ile birlikte Belediye Otobüs şoförleri ile tanıdığını söyleyen Başkan Mehmet Saygılı “Çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Şimdiye kadar Kırıkkaleli vatandaşlarımıza verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu gayretlerinizin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyorum" dedi.

DUALARINI ALIN YETER

Otobüs şoförlerinden insanlara yardımcı olmalarını isteyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Vatandaşlarımıza karşı güler yüzünüzü eksik etmeyin, özellikle yaşlı, engelli ve çocuklara yardımcı olun, çünkü sizler belediyenin halka yansıyan yüzlerisiniz. Çünkü sizler halka hizmet ediyorsunuz. Halka hizmetin çok önemli bir yansıması olan toplu taşımacılıkta yaptığınız hizmetlerde biliniz ki ebedi hayatınızı da kazanıyorsunuz. Maddi hayatınız yanında yaptığınız güzel hizmetlerle ebedi hayatınızı da kazanıyorsunuz. Zira halka hizmet Hakk'a hizmettir. Alacağınız bir “Allah Razı Olsun” önce size sonra hepimize yansıyor. Vatandaşlarımızın “Allah Razı olsun” sözünü almaya çalışalım" şeklinde konuştu.

Editör: HABER MERKEZİ