Kurs merkezinin toplantı salonunda gerçekleştirilen motivasyon etkinliğinde öğrencilere hitaben konuşan Altınok, “Ülkemizi sizler yöneteceksiniz. Kendinize karşı, ailenize karşı, devletimize ve milletimize karşı sorumluluklarınız var. Aranızdan cumhurbaşkanları, doktorlar, milletvekilleri, belediye başkanları çıkacak. Bunları başarmanız için çok çalışmanız lazım. Çalışmadan terlemeden başarılı olunmaz.” dedi.

Konuşmasında öğrencilere bir dizi tavsiyelerde de bulunan Altınok, “İlim Çin’de de olsa gidin alın. Dünyaya adaleti getirmiş ecdadın evlatlarıyız. Tarihimizi, kültürümüzü, farklı kültürleri iyi öğrenin. Hepiniz birer Türk bayrağısınız. Kötü alışkanlıklardan, uyuşturucudan uzak durun. Arkadaşlarınızı iyi seçin. Bizler sizleri en iyi şekilde yetiştirmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Sizleri çok seviyoruz. Sizler bizim ışığımızsınız. Sınav günü yaklaştı. Fazla heyecanlanmadan, rehber öğretmenlerinizin tavsiyelerine uyarak sınavınızı başarılı bir şekilde tamamlayın ve bizler de mutlu olalım.” ifadelerini kullandı.

Altınok, Altınok öğrencilere hitaben yaptığı motivasyon konuşmasının ardından pasta keserek başarı dileklerini iletti. Veliler de eğitime ve öğrencilere verdiği desteklerden dolayı Altınok’a teşekkür ettiler

Editör: HABER MERKEZİ