14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi kapsamında, Memleket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Ali Akkoyun başkanlığında Kırıkkale’de kuruluş aşamasını tamamlayarak sahaya inen Memleket Partisi önceki gün Kırıkkale basını ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

HEDEFLERİ YÜKSEK

Kırıkkale’de İl Başkanı Ali Akkoyun ve Merkez ilçe Başkanı Kerem Güçlütürk başkanlığında kuruluş aşamasını tamamlayan Memleket Partisi, önceki gün sahaya indi. Kırıkkale Basını ile iftar yemeğinde buluşan Memleket Partisi, Kırıkkale Milletvekili aday adayları Kaan Özçam, Mustafa Necati Altınok ve  Kübra Yaman Kırıkkale basınına tanıtıldı. İl ve ilçe teşkilatı üyeleri basın mensuplarının katıldığı iftar yemeğinde İl Başkanı Ali Akkoyun 14 Mayıs’ta yapılacak seçimde hedeflerini dile getirdi.

GELECEK İÇİN

Gelinen süreçte Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin hedefleri doğrultusunda elini taşın altına koyacaklarına dikkat çeken İl Başkanı Akkoyun, tavır ve enerjimizi kısıtlı imkanlar doğrultusunda Türkiye için sarf edeceklerini söyledi. Genç ekip arkadaşlarımızda çıktığımız yolda süreci en iyi bir şekilde yürüteceklerini ifade eden Akkoyun, “Memleket partisi Kırıkkale Milletvekili aday adayları ile birlikte gençlerin geleceği için bu hükümetten kurtulmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Editör: HABER MERKEZİ