Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale İl Teşkilatı, Ramazan Bayramında bir araya geldi. İl Teşkilatı ve partililerin bir araya geldiği etkinlikte, bayram büyük coşkuyla kutlandı. Bayramlaşma sonrası konuşma yapan Öztürk; “14 Mayıs’ta ikinci bayramı kutlayacağız” dedi.

DİNİ DEĞERLERE BAĞLI

Geleneklere ve dini değerlere bağlılığı ile ön plana çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı, Ramazan Bayramında bir araya geldi. Bayramlaşmaya tüm parti teşkilatı ve yüzlerce MHP’li katıldı. MHP seçim bürosunda başlayan bayramlaşma, Cumhuriyet Meydanı’nda devam etti.

“BU KALABALIK, MHP’NİN GÜCÜNÜ GÖSTERİYOR”

Bayramlaşmanın hemen ardından konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Maaşallah! Daha önce teşkilat olarak kalabalıkta böyle bir bayram kutlamamıştık. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim. Aynı yola baş koyduğumuz yüzlerce vatandaşımızı burada görmek bizi çok mutlu ediyor. Buradaki bu yoğun kalabalık, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de ne kadar güçlü olduğunu gözler önüne seriyor. Seçime sayılı günler kala bayram vesilesi ile bir araya geldik ve burada bulunmuşken sizlere yeniden hatırlamak istiyorum; bu seçim Hak ile batılın, haç ile hilalin savaşı. O nedenle haça müsaade etmemek, hilalin kazanmasını sağlamak için 14 Mayıs seçimlerinde 1 oy Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, 1 oy da Sayın Devlet Bahçeli’ye MHP’ye vereceğiz.” dedi.

“BU BAYRAMDA BARIŞALIM, MHP’DE BULUŞALIM”

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı da bayramlaşma sonrası konuştu. Milliyetçi Hareket Partisi’ni Kırıkkale’de hedefledikleri yere getireceklerini belirten Abalı, “Kırıkkale’mizin ve Türkiye’mizin kazanması için gecemizi gündüzümüze katarak, durmadan çalışıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Kırıkkale’ye hizmet etmek için elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizler bu kutlu yoldan, hilalin yolundan hiçbir zaman dönmeyeceğiz. Burada muazzam bir kalabalık görüyorum. Bu kalabalık Milliyetçi Hareket Partisi’nin büyüklüğünü bir kez daha bizlere gösterdi. Bu bayram günü bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum ve sözlerimi şöyle bitirmek istiyorum; küskünsek barışalım, gel bu bayram Milliyetçi Hareket Partisi’nde buluşalım.” ifadelerini kullandı.

Editör: HABER MERKEZİ