ROKETSAN’IN GECİKMESİNİ NASIL HAZMEDİYORSUN ROKETSAN’IN GECİKMESİNİ NASIL HAZMEDİYORSUN

Yahşihan ilçesinin Bayraktepepe Mahallesi Muhtarı Demet Gürsoy, çalışmalarına devam ediyor. Yaptığı çalışmalar ve hizmetlerle vatandaşın gönlünde taht kuran Muhtar Gürsoy, Bayraktepe Mahallesi'nde inşaat çalışmaları devam eden Bayraktepe Camisi'nin bitirilmesi için kolları sıvadı. Vatandaşlardan, yapılan çalışmalar için destek beklediklerini belirten Gürsoy, cami inşaatının tamamlanması için 25 milyon liraya ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

8 bin 640 metrekare alanda inşaat çalışmaları devam eden ve tamamlandıktan sonra aynı anda bin 100 kişinin namaz kılabileceği Bayraktepe Camisi inşaatının tamamlanması için vatandaşları desteğe çağıran Bayraktepe Mahallesi Muhtar Demet Gürsoy, "Bayraktepe Mahallesi sakinleri başta olmak üzere tüm Kırıkkaleli vatandaşlara hizmet verecek olan Bayraktepe Camisi'nin inşaat çalışmaları halen devam ediyor. Camimizin çalışmalarını bir an önce bitirip, vatandaşımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bunun için de şuan 25 milyon liraya ihtiyacımız var. Vatandaşlarımızı, camimizin devam eden inşaat çalışmalarına destek olmaya davet ediyorum." dedi. 

Bayraktepe Camisi'nin özelliklerinden de bahseden Muhtar Gürsoy" 4 minareli olarak inşaa edilecek olan camimiz, toplamda 8 bin 640 metrekare alan üzerine kurulacak. Bin 100 kişinin aynı anda namaz kılabileceği camimizde, bin 200 metrekare açık alan mevcut. Çocuklar için oyun parkının bulunduğu camimizde, depo, kütüphane, konferans salonu ve 60 araçlık otopark da bulunacak. Cami içerisinde bulunacak olan 10'ar kişilik çift asansör sayesinde camiye gelen yaşlı ve engelli vatandaşlarımız rahatça üst katlara çıkabilecek. Ayrıca, otopark alanının hemen üstü, 4-6 yaş ve kadınlar Kur'an kursu olarak inşaa edilecek." dedi.

Kanal Siyaset Özel Haber

Editör: KAAN YAMAN