KIRIKKALE’DE AYAK BASMADIK YER BIRAKMIYOR

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, MHP İl Başkanı Murat Abalı ve yönetimiyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale’de ayak basmadık yer bırakmıyor. İlçeleri ve köyleri gezen, buralarda vatandaşlar ve esnafla buluşan Öztürk, bu kez de STK’ları ziyaret etti. Oda başkanları ve oda yönetimleri ile bir araya gelen Öztürk, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye destek istedi.

TÜM ODA ÇALIŞANLARI İLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Kırıkkale Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi İl Başkanı Osman Cebeci ve yönetimini ziyaret ederek STK ziyaretlerine başlayan Öztürk, Kırıkkale Servisçiler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Behzat Yerlikaya ve yönetimi, Kırıkkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Savaş Olpak ve yönetimi, Kırıkkale Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Orhan İba ve yönetimini, Kırıkkale Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Gazi Karafilik ve yönetimini, Kırıkkale Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Birdal ve yönetimini, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve yönetimini, Bakkallar ve Büfeciler Odası Başkanı Can Ahmet Uyar ve yönetimini, Terzi Konfeksiyon Tuhafiye ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Alper Alparslan ve yönetimini, Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Faruk Işıkten ve yönetimini, Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı İshak Gençer ve yönetimini ve Sanayiciler ve Demirciler Esnaf Odası Başkanı Murat Pehlivanlı ve yönetimini ziyaret etti. Öztürk ziyaretinde tüm oda başkanları ve oda çalışanları ile yakından ilgilenerek, bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR “ODALARIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN BURADAYIZ”

STK ziyaretleri sırasında konuşan Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Esnaflarımız, STK’lar ve meslek odaları ile daha da güçlüdür. Bu nedenle odalarımız, tartışılmayacak derecede önemlidir. 27 nci dönem Kırıkkale milletvekili olarak TBMM çalışmalarımızda, odalarımız ile sürekli istişare içinde olarak mevcut ihtiyaçlarının karşılanması için gayretlerimizi gösterdik. Şimdi de sürekli meslek odalarımızla, STK’larımızla omuz omuza yürümek, onlara destek olmak için buradayız. Aynı zamanda yaklaşmakta olan 14 Mayıs seçimlerinin önemini belirterek, desteklerine ve teveccühlerine talip olduğumuzu belirttik. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın garantisidir. Biz Kırıkkale içinde hepimiz kocaman bir aileyiz.” dedi.

Editör: Şule Yaman