Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin Kurban Bayramını kutladı. Bayramın birinci gününde bayram  namazının ardından anne ve babasını ziyaret ederek, ellerine öpen Başkan Tütüncü, ardından hemşehrilerine koştu. Mahalle mahalle, cadde cadde gezerek bayram sevincini Kepez’in sokaklarına taşıdı. Evlerinin pencere ve balkonlarındaki ilçe sakinlerini selamlayarak, bayramlarını kutladı. Mahallelerde kendisini sevgiyle karşılayan hemşehrilerine sarıldı, baş tacı yaşlıların ellerini öptü, çok sevdiği çocuklara da bayram hediyeleri verdi.

KESİM ALANLARINI GEZDİ

Bayramın ilk günü sevincini mahalle mahalle, sokak sokak gezerek hemşehrileriyle paylaşan Başkan Tütüncü, ardından kurban kesim alanlarını gezdi. Kasaplara kolaylıklar diledi, kurban kesen vatandaşlara da ibadetlerinin sevaba dönüşmesi dileğinde bulundu. Kepez’de Kurban Bayramı dolayısıyla 3 satış noktası ve 9 kurban kesim noktasının oluşturulduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Belediyemiz, hemşehrilerimizin hijyenik bir ortamda kesim yapabilmesi için üstün bir gayret gösteriyor. Her yıl yaptığımız hizmetlerin üzerine koyarak vatandaşlarımızın mutlu olabileceği bir bayramı yaşatmak için personelimiz elinden gelen tüm gayreti gösteriyor. Kepez Belediyesi sadece Kepezlilere değil, Antalya’nın her tarafındaki vatandaşlarınıza hizmet üretiyor.” dedi.

BAYRAMLAR GÖNÜLLERARASI BİR KÖPRÜ

Bayramların gönüller arasında kurulan en büyük köprü olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bizde bayram sevicini hemşehrilerimizle daha derinden yaşamak, bayram neşesini büyük küçük bütün gönüllere taşımak için yolla çıktık. Mahalle mahalle, cadde cadde hemşehrilerimizle bayramlaştık,  gönülden gönüle yollar bulduk. Bayramın ilk gün sevincini paylaştık. Güzel bir gündü. Çok sevdiğimiz hemşehrilerimizle kucaklaştık, kalpten kalbe yollar bulduk. İşte! Bayramlar en çok da bunun için var.” diye konuştu.

Editör: HABER MERKEZİ