Bakımına önem gösteren Kırıkkaleli bayanların yeni adresi Yasin Aktaş Coıffure İzmir Caddesinde hizmete açıldı. Renkli görüntülerin oluştuğu açılış törenine Ak Parti İl Başkanı Bahadır Kılıç, Yahşihan Eski Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Eskii Yahşihan Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Şansal ve esnaflar ve çok sayıda davetli katıldı. Konuklar yapılan ikramlarla birlikte canlı müzik eşliğinde keyifli ve eğlenceli anlar yaşadılar.

300 METREKARE BİR SALONA SAHİBİZ

Kırıkkaleli bayanlar artık Yasin Aktaş Coıffure ile güzelliklerine güzellik katacak. Ovacık Mahallesi İzmir Caddesinde hizmete giren Yasin Aktaş Coıffure, bakımına önem veren bayanlara her türlü kaliteli hizmeti sunacak. Tüm Kırıkkale’deki bayanları merkezlerine beklediklerini ifade eden işletme sahipleri Ebru ve Yasin Aktaş çifti; “Yaklaşık 22 senedir kuaförlük sektöründe hizmet vermekteyiz. Daha önce Elite Kuaför ismiyle hizmet vermekteydik. Şimdi yaklaşık 300 metrekare bir salona sahibiz. Endüstriyel ürünler kullanıyoruz. İnsanların saçlarını daha güzel şekilde daha iyi hizmetle daha iyi hale getiriyoruz.”

KIRIKKALE HİZMETİ DAHA KALİTELİ ALSIN İSTEDİK

“Çok güzel sürprizlerimiz olacak. Daha önce küçük bir mekânda hizmet veriyorduk. Bizim başka şehirlerde de büyük salonlarımız var. Kırıkkale’de daha büyüğünü açtık. Burası kendi memleketimiz. Bizim insanımız da en iyisine layık. Bu mantıkla daha büyük daha güzel daha ferah bir salon açtık. İnsanlar bizden aldığı hizmeti daha kaliteli alsın istedik. Bu sayede Yusuf Yalmancı yaklaşık 41 tane şubesi var. Biz onun franchiseiyiz aynı zamanda. Samsun’da ve Konya’da salonlarımız var. Bize öncülük yapan Yusuf Bey’e teşekkür ediyorum. Kırıkkale’ye Yasin Aktaş konsepti ile güzel bir şey hazırladık. İnşallah Kırıkkaleli vatandaşlarımız da mutlu olurlar ve memnun kalırlar.” Dediler.

Editör: HABER MERKEZİ