Yuva Mahallesi için yenilenme zamanı

Yuva Mahallesi Muhtar Adayı Kadir Yağlı, çalışmalarına gece-gündüz devam ediyor. 'Daha iyiye, daha güzel, hep birlikte' sloganı ile yola çıkan Yağlı, 7'den 70'e tüm vatandaşın sevgisini kazanıyor.

Yuva Mahallesi Muhtar Adayı Kadir Yağlı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacan olan Mahalli İdareler Seçimi için çalışmalara başladı. Kapı kapı gezerek projelerini anlatan, Yuva Mahallesi'ni çok daha güzel bir mahalle haline getirmek istediğini ifade ede Yağlı, tüm mahallelinin sevgisini kazandı. Hem mahalle sakinleri, hem de esnaflarla bir araya gelen ve vatandaşın sorunlarına kulak veren Yağlı, "Bizim projemizde dütüstlük var, sözümüzü tutmak var." dedi.

Her zaman daha iyiyi düşündüklerini dile getiren Yuva Mahallesi Muhtar Adayı Kadir Yağlı, "Artık Yuva Mahallesi için yenilenme zamanı. Bizim projemizde tatlı dil, güler yüz, samimiyet ve dürüstlük var. Muhtar işini iyi yaparsa, vatandaş mutlu olur. Biz de vatandaşı mutlu etmek, onlara çok daha güzel bir yaşam alanı sunmak için bu göreve talibiz. Tüm vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz." dedi.

Haber: Kanal Siyaset

Editör: HABER MERKEZİ