6 Şubat deprem mesajları resimli seçenekleriyle milyonlarca kişi tarafından paylaşılıyor. Türkiye 6 Şubat 2023 tarihinde asrın felaketini yaşadı. Türkiye'de resmi rakamlara göre en az 53 bin kişinin yaşamını yitirdiği deprem, toplamda 10 ili ağır şekilde yıkıma uğrattı. 6 Şubat depremi anma sözleri ve mesajları da depremin yıldönümü sebebiyle paylaşılmaya başlandı. Duyarlı vatandaşlar, yaşamını yitiren kişiler ve geride kalan kişileri anmak için sosyal medyada 6 Şubat Kahramanmaraş depremi sözleri paylaşıyor. Pazarcık merkezli ilk deprem, Türkiye ve Suriye'nin yanı sıra Lübnan, Kıbrıs, Irak, İsrail, Ürdün, İran ve Mısır'ın da yer aldığı geniş bir coğrafyada hissedildi. İki büyük deprem, yaklaşık 350.000 km2 (140.000 mil kare) alanda, Almanya'nın toplam yüz ölçümü kadar bir bölgede hasara yol açtı ve 14 milyon kişiyi etkiledi.

İşte 6 Şubat Kahramanmaraş depremi ile ilgili sözler, taziye mesajları!Dünyanın en büyük doğal afetlerinden birisi olarak gösterilen 6 Şubat Kahramanmaraş depreminin üzerinden 1 yıl geçti. Türkiye’nin 81 ilinde hissedilen acı tüm yüreklerde en derin şekilde hissedildi. 6 Şubat deprem taziye mesajları da depremin yıldönümü sebebiyle sosyal medya ve çeşitli mecralarda paylaşılmaya başlandı. Depremden fiziksel olarak hiç etkilenmese de manevi olarak etkilenen vatandaşlar, depremde ölen kişileri anmak amacıyla 6 Şubat Kahramanmaraş depremi anma mesajı paylaşıyor. İşte duygusal ve anlamlı 6 Şubat depremi anma mesajları ve sözleri...

65C0Fd5B53395Bdbe99B6F9E

6 ŞUBAT DEPREMİ ANMA MESAJLARI 6 Şubat Depremi'nde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Böylesi bir felaketin ne ülkemizde ne de dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum. 6 Şubat Depremi'ni unutmadık, unutmayacağız. Kaybettiğimiz canları saygı ve özlemle anıyoruz, acılarını paylaşıyoruz. 6 Şubat 2023, Unutmadık. Unutmayacağız.

EN SON HABERLER MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI 2024 🌹 || Anlamlı, hadisli ve dualı Miraç Kandili mesajları resmili seçeneklerle! Kısa ve öz Kandil Mesajları ile Hayırlı Kandiller sözleri...

MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI 2024 🌹 ||

Anlamlı, hadisli ve dualı Miraç Kandili mesajları resmili seçeneklerle! Kısa ve öz Kandil Mesajları ile 'Hayırlı Kandiller' sözleri...

#KANDİL MESAJLARI 2024 |

6 Şubat depremi ile ilgili sözler, taziye mesajları resimli seçeneklerle 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş merkezli yaşanan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki deprem felaketinin ardından 1 yıl geçti. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, geride kalıp yaşam mücadelesi verenlere de sabır diliyorum.

"Depremin yıldönümünde yaşananları hatırlamak, gelecekteki felaketlere hazırlıklı olmak için önemlidir. Unutmayalım, birlikte güçlüyüz." "6 Şubat Depremi'nde hayatını kaybedenlerin ailelerine sabır ve metanet diliyor, yaraları hala taze olan herkesin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz." 

6ŞUBAT KAHRAMANMARAŞ DEPREMİ MESAJLARI🌹 |

6 Şubat depremi ile ilgili sözler, taziye mesajları resimli seçeneklerle "Depremin yıldönümünde sevdiklerimizi kaybetmiş olan herkesin yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Acılarınızı paylaşıyor, güçlü olmanızı diliyoruz."

6 Şubat 2023 sabahı yüreğimiz yandı. Böyle bir felatin bir daha yaşanmaması duasıyla. Hayatını kaybedenleri rahmetle anıyor, yakınlarına sabır diliyorum. Allah'ım, önümden, arkamdan, sağımdan, solumdan, gökten ve yerden gelecek bütün felaketlerden beni, ailemi, milletimi koru. Amin.

Editör: HABER MERKEZİ