Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile görüşmeler yapmak üzere Türkiye'ye gelen ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken'ı taşıyan uçak, İstanbul Havalimanı'na indi. Blinken, kasım ayında yaptığı Türkiye ziyaretine benzer olarak soğuk bir karşılama ile karşılaştı. Blinken'ı havaalanında Dışişleri Bakanlığı Amerika'dan Sorumlu İkili Siyasi İşler Genel Müdürü Büyükelçi Yaprak Balkan ile İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amiri İlker Haktankaçmaz karşıladı.

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile görüşmek üzere Türkiye'ye geldi. Uçağı İstanbul'a inen Bakan Blinken'ı, ABD Ankara Büyükelçisi Jeff Flake karşıladı. Blinken'ı Türk heyeti olarak sadece Dışişleri Bakanlığı Amerika'dan Sorumlu İkili Siyasi İşler Genel Müdürü Büyükelçi Yaprak Balkan ile İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amiri İlker Haktankaçmaz karşıladı.

Erdoğan'ın 'Hazırız' çağrısı dünyada yankı buldu! Fransız muhalif lider meclise taşıdı Erdoğan'ın 'Hazırız' çağrısı dünyada yankı buldu! Fransız muhalif lider meclise taşıdı

Editör: HABER MERKEZİ