Seçim galibiyetinin ardından vakit kaybetmeden yerel seçim hazırlıklarını başlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatlarına yeni talimatını verdi. Buna göre AK Partili vekiller ve MKYK üyeleri 81 il 922 ilçede vatandaşla bir araya gelecek; şehit ve gazi evlerini kapı kapı dolaşacak.

Ak Parti  Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurt içi ve yurt dışı programları devam ederken, AK Parti teşkilatları da saha çalışmaları kapsamında yürütülen "Şehir Buluşmaları"na yeniden başlıyor. Vekil ve MKYK üyelerinin katılımıyla 81 il, 922 ilçede esnaf ve kanaat önderleriyle bir araya gelinecek; şehit ve gazi aileleri ziyaret edilecek.

Bu çerçevede, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar'ın katılımıyla bugün Artvin'de program düzenlenecek. Yarın da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Kastamonu'da, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan Kocaeli'de, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Manisa'da, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Zengin Tunceli'de, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Zonguldak'taki programlara katılacak.

Editör: HABER MERKEZİ