Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda "6992 Polisimizin Göreve Başlaması ile 1573 Yeni Aracın Hizmete Alım Töreni'nde" yaptığı konuşmada yerel seçimlere ilişkin İstanbul mesajı verdi. Erdoğan, "Ülkemizde geri kalmışlığı nasıl ortadan kaldırdıysak; çöp, çamur ve pislikten bu İstanbul'u nasıl temizlediysek, Allah'ın izni ile 31 Mart itibari ile yeniden adımları atacak İstanbullunun vereceği emaneti yeniden ayağa kaldıracağız" dedi.

Öztürk: Ahmet Önal Bölücülerin elini öpüp onlarla dost olacak mıdır? Öztürk: Ahmet Önal Bölücülerin elini öpüp onlarla dost olacak mıdır?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin "Ülkemizde geri kalmışlığı nasıl ortadan kaldırdıysak; çöp, çamur ve pislikten bu İstanbul'u nasıl temizlediysek, Allah'ın izni ile 31 Mart itibari ile yeniden adımları atacak İstanbullunun vereceği emaneti yeniden ayağa kaldıracağız. İstanbul'a aşık olmak herkesin haddi değildir. Biz İstanbul'a hakim olmadık, İstanbul'a halim olduk. İnşallah depreme dayanıksız binaların yeniden inşası olmak üzere hak ettiği hizmetleri vereceğiz" diye konuştu.

31 Mart'ta gerçekleşecek seçimler öncesi gözler AK Parti'nin aralarında İstanbul'un da bulunduğu 28 belediye başkanını açıklanacağı Pazar gününü çevrilmiş durumda. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün "6992 Polisimizin Göreve Başlaması ile 1573 Yeni Aracın Hizmete Alım Töreni'nde" yaptığı konuşmasında İstanbul'a ilişkin yerel seçim  mesajı verdi.

Editör: HABER MERKEZİ