Erdoğan'ın 'Hazırız' çağrısı dünyada yankı buldu! Fransız muhalif lider meclise taşıdı Erdoğan'ın 'Hazırız' çağrısı dünyada yankı buldu! Fransız muhalif lider meclise taşıdı

Zafer Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Emin Erkeç, Kırıkkale’nin sorunlarına yönelik açıklamalarda bulundu. Erkeç, “Şehrimizi mevcut iktidar 20 yıldır yönetmesine rağmen, şehrimize sadece park yaparak geliştirdiğini düşünüyor” dedi.
PARK YAPARAK GELİŞTİRDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR

Erkeç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Saygıdeğer Hemşehrilerim ; Kırıkkale’nin en genç belediye başkan adayı olarak sizlere üzülerek belirtmeyi isterim ki şehrimiz Başkent’e en yakın il olmasına rağmen gelişmişliği en az olan illerden bir tanesidir. Şehrimizi mevcut iktidar 20 yıldır yönetmesine rağmen, şehrimize sadece park yaparak geliştirdiğini düşünüyor. Ancak şehrimizin gerçek ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretme noktasında yetersiz kalmıştır. Özellikle şehrimizin altyapı, eğitim, istihdam ve kültür alanındaki eksiklikler göz ardı edilmiş sadece görsel iyileştirmelere odaklanılmıştır.”

Editör: HABER MERKEZİ