Başkan Adayı Özmen; Daha 19 yaşında Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın Tensipleri ile Kırıkkale'mizin güzide ilçesi Bahşılı'dan Zafer Partisi Belediye Başkan Adayı gösterildim.

Erdoğan'ın 'Hazırız' çağrısı dünyada yankı buldu! Fransız muhalif lider meclise taşıdı Erdoğan'ın 'Hazırız' çağrısı dünyada yankı buldu! Fransız muhalif lider meclise taşıdı

Bu kut'lu yolda başarılı olacağımız konusunda en ufak şüphemiz yok.

Gençler olarak ilçemizi saygıdeğer büyüklerimizden devralıp, su, altyapı ve yol sorunlarını çözecek projelerimizle ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Sürdürülebilir su kaynakları için yenilikçi ve etkili politikalar geliştirecek, altyapı eksikliklerini gidererek ilçemizin modern bir alt yapıya kavuşmasını sağlayacağız. Yolların bakımını düzenli olarak yaparak ulaşım sorunlarını minimize edeceğiz.

Ayrıca, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla yönetimimizi şekillendireceğiz. Yolsuzlukla mücadelede sıfır tolerans ilkesiyle hareket ederek, hesap verebilirlik ve şeffaflık prensiplerine dayalı bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz. İlçe halkının katılımını teşvik ederek, karar alma süreçlerini şeffaf bir şekilde yürütecek ve her adımımızı ilçe halkıyla paylaşacağız.

İlçemiz için geliştirdiğimiz projelerimizi @mertozmen71 sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Editör: KAAN YAMAN