Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak açıkladığı Murat Kurum, seçim çalışmalarına başladı.
Kurum, önce Eyüpsultan'da sabah namazını kıldı, ardından Fatih Sultan Mehmet Han'ın türbesini ziyaret ederek dua etti. İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve partililer ile Fatih’te ziyaretlerine devam eden Murat Kurum, bir kıraathanede gençlerin sorularını cevapladı.

“Her şeyi beraber yapacağız”

Murat Kurum İstanbul'un trafiğine neşteri vuracak! Müjdeler geliyor Murat Kurum İstanbul'un trafiğine neşteri vuracak! Müjdeler geliyor

Gençlerin belediye yönetiminde söz sahibi olacağını söyleyen Kurum, “Her şeyi beraber yapacağız. Biz 16 milyon İstanbullu kardeşimizle birlikte yapacağız. Ben belediye başkanı olmayacağım onların bir kardeşi olacağım. Bakanlık dönemizde de o şekilde çalıştık, genel müdürlük dönemizde de nasıl çalıştıysak öyle çalışacağız. Gençlerin buradaki sürece dahil olmaları. Eminiz ki gençler bizden daha iyisini yapacaktır. Bu alt yapıyı hep birlikte hazırlayacağız. İstanbul’u güzelleştirecek, sizlerin geleceğe umutla bakacak adımları hep birlikte atacağız” dedi.

Editör: HABER MERKEZİ