ÖZGÜR HOCA VE İL BAŞKANI ABALI MHP GENEL MERKEZİNDE

Kırıkkale’nin tanınmış eğitimcilerinden ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin tabanından gelen Özgür Şahbaz, MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ile birlikte MHP Genel Merkezine giderek bir takım ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerin ardından Şahbaz, İl Başkanı Abalı ile birlikte aday adaylığı başvurusunu yaptı. 

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Tütüncü, Yörüklerle buluştu Tütüncü, Yörüklerle buluştu

Aday Adaylığı başvurusu sonrası il Başkanı abalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde partimizden Kırıkkale Belediye Başkan aday adayı olan; yıllarca bu davaya hizmet etmiş, geçmiş dönemlerde Zeytinburnu ve Siirt Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış, TÜRKAV Kırıkkale İl Başkanımız, kıymetli dava arkadaşımız Sayın Özgür Şahbaz'ın MHP Genel Merkezimiz de yapmış olduğu aday adaylık başvurusunda yanında bulunduk. Rabbim bizleri bu davaya ve millette hizmet edenlerden eylesin. Birliğimiz daim olsun” ifadelerini kullandı.

GELİŞEN VE GÜZELLEŞEN KIRIKKALE

Kırıkkale Belediye Başkan Aday adaylığı başvurusunu yapan Şahbaz ise, aday adaylığı başvurusunu il Başkanı Murat Abalı ile birlikte, MHP Genel Merkezinde yaptığını ve 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde MHP’nin bayrağının Kırıkkale Belediyesi’nde dalgalanacağını söyledi. Şahbaz ayrıcı, Kırıkkale’nin daha çok gelişip güzelleşmesi için ekip arkadaşları ile birlikte gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

BAHÇELİ İLE GÖRÜŞECEKLER

Şahbaz ve İl Başkanı abalı, gün içerisinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile de görüştü 

Editör: HABER MERKEZİ