Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Eski Sanayi’nin taşınmasıyla ilgili Yeni Motorlu Küçük Sanayi Sitesi 1. etap ihalesinin 29 Mart'ta yapılacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koruma ekibi, Şırnak'ta trafik kazası geçirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koruma ekibi, Şırnak'ta trafik kazası geçirdi

İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, şehrin içerisinde kalan gerek görüntü kirliliği gerekse fiziksel şartlarının yeterli olmaması nedeniyle  arayış içerisinde oldukları Yeni Sanayi Sitesi için yapılan girişimlerin sonuç verdiğimiz söyledi. Başkan Saygılı,   “Şehrimizin kanayan yarası haline gelmiş önemli sorunların çözümü için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bugün sizlerle önemli bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Kırıkkale Sanayi ve Eski Sanayi’nin taşınmasıyla ilgili ilk etap ihalemiz 29 Mart tarihinde yapılmış olacak. Kırıkkale'nin  geleceği için de çözümler üretiyoruz. Eski  sitesi yıllardır konuşulan, fiziki yapısıyla kırıkkale'mize hizmet etmekten uzak bir yapı haline dönüşmüştü. Bizimle anlaşan tüm esnafımıza teşekkür ediyorum. Kırıkkale'nin önemli bir projesini gerçekleştirmek için birlikte çalıştığımız Milletvekilimiz Sayın Mustafa kaplan'a ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut teşekkür ediyorum. Esnafımız ve kırıkkale'miz için hayırlı olsun.” dedi.

Editör: HABER MERKEZİ