İYİ Parti Sözcüsü ve Medya İlişkileri Başkanı Prof. Dr. Kürşad Zorlu, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenledi

Büyük Taarruzun 101. yıldönümünde Afyon Kocatepe’de çok önemli bir buluşma gerçekleştirdiklerini belirten Zorlu, aynı zamanda Malazgirt Zaferi’nin de 952. yıldönümünde buluştuklarını belirterek “İki zaferi birbirinden koparmaya çalışan anlayışa karşı; Malazgirt şuuruyla ve Büyük Taarruz ruhuyla bir araya geldik” dedi.

“Kocatepe buluşması milletimizin umutlarını yeşertti”

Kocatepe Zafer Yolu’nun tarihinin en kalabalık günlerinden birini yaşadığını kaydeden Zorlu, “Binlerce vatandaşımız alanı doldururken binlercesi de alana gelmekte güçlük yaşadı. Seçimlerin hemen ardından, yaz dönemine rağmen vatandaşlarımızın ilgisi ve birliktelik ruhu görülmeye değerdi. Yaşadığımız bu zor günlerde Kocatepe buluşmamız, milletimizin umutlarını yeşertti ve siyasette yeniden güçlü bir başlangıcın fitilini ateşledi. Allah’ın izniyle bu duruş ve kararlılıkla, milletimizle el ele, gönül gönüle ve yarınların güçlü Türkiye’sini inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Editör: HABER MERKEZİ