Ak Parti’den Filistin mitingine destek Ak Parti’den Filistin mitingine destek

Mustafa Destici, TBMM'de Parlamento Muhabirleri ile bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Destici, yerel seçimde Ak Parti'nin dün duyurduğu İBB adayı Murat Kurum'a destek vereceklerini duyurdu.

"İSTANBUL'DA ADAY GÖSTERMEME EĞİLİMİNDEYİZ"

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM'de Parlamento muhabirleri ile bir araya geldi. Burada gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Destici, yerel seçimlere de değindi. Ak Parti'nin İstanbul adayına ilişkin de konuşan Mustafa Destici, "Biz İstanbul'da aday göstermeme eğilimindeyiz. Murat Kurum'a hayırlı olsun diyorum." dedi.

"MUTLAKA SEÇİME AYRI GİRECEĞİMİZ YERLER DE OLACAK"

Destici, sözlerine şöyle devam etti: "Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerle ilgili değerlendirmesi de, genel seçimlerdeki birliğini, gücünü koruyarak seçimlere katılma noktasına çalışma yürütmektedir. AK Parti ve MHP arasındaki görüşmeler uzlaşıyla tamamlanmıştır. Bizimle ve diğer partilerimizle olan görüşmeler de devam etmektedir. Mutlaka ayrı gireceğimiz yerler de olacak, birlikte seçime gireceğimiz yerler de olacaktır. Bunlar il de olacaktır ilçe de olacaktır. Genel fotoğrafta iş birliği içinde seçime girilecektir. Cumhur İttifakı tıpkı genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerden de başarıyla çıkacaktır.

Editör: HABER MERKEZİ