Murat Kurum İstanbul'un trafiğine neşteri vuracak! Müjdeler geliyor Murat Kurum İstanbul'un trafiğine neşteri vuracak! Müjdeler geliyor

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Eyüpsultan'ın ardından Fatih Sultan Mehmet Han Türbesi'ni ziyaret eden Kurum, çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İKİ NOKTAYA İŞARET ETTİ: ULAŞIM VE KENTSEL DÖNÜŞÜM

Ulaşım ve kentsel dönüşüm konusunda mesajlar veren Kurum, "Tüm ilçelerde arkadaşlarımız seferberlik anlayışı ile çalışacak. İstanbul'da tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız. İstanbul'da tek riskli yapı kalmayana kadar çalışacağız. İstanbul'un tarihi yarım adasını tekrar ihya edeceğiz. İstanbul'daki trafik çilesini bitirecek adımlar atılacak. İstanbul'da yaşamayı eziyet olmaktan çıkaracağız" ifadelerini kullandı.

Kurum'un açıklamalarından satırbaşları;

"Bu güzel şehrin, şehremini olmak için yola çıktık. Bu yolda Allah bizi İstanbullu hemşerilerimize mahcup etmesin. İstanbul'un her sokağında kültür var. Medeniyetimizin başkenti diyoruz İstanbul'umuza. Burada uygulanan gelenekler var. Biz her seçim kampanyasında Eyüpsultan'da başlarız.

Editör: HABER MERKEZİ