Buket Aydın'dan canlı yayında Ekrem İmamoğlu çıkışı: Oyum size değil Ekrem Bey! Buket Aydın'dan canlı yayında Ekrem İmamoğlu çıkışı: Oyum size değil Ekrem Bey!

İYİ Parti Sözcüsü ve Medya İlişkileri Başkanı Kürşad Zorlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında Gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Zorlu, Akşener'in 'AK Parti'ye geçemezler' sözlerinin yalan olduğunu belirterek, 5 Ocak'tan itibaren sahaya ineceklerini açıkladı.

'KENDİ ADAYLARIMIZ İLE BU SEÇİMLERE KATILACAĞIZ'

Zorlu, "İYİ Parti seçimlere tek başına girme kararı almasından itibaren bize karşı ağır saldırılar, belli çevrelerden bizi karıştırmaya yönelik bir dizi girişimler olduğunu da biliyoruz. Arkadaşlarımız istifa ederek gidebilir, burada sorun yok ama bahsedilen yazı, iddialar, bunlar kabul edilir şeyler değil. Kendi adaylarımız ile bu seçimlere katılacağız." ifadelerini kullandı.

'5 OCAK'TAN İTİBAREN SAHAYA İNECEĞİZ'

31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçim için 4 büyükşehir, 10 il, 108 ilçe ve 18 beldede adayların açıklandığını, gelecek hafta da adayların açıklanmasına devam edileceğini aktaran Zorlu, 5 Ocak'tan itibaren seçim çalışmaları için sahaya ineceklerini söyledi.

EMEKLİ MAAŞI ÖNERİSİ

Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) açıkladığı enflasyon rakamlarının "düşük açıklandığına dair kaygılar azalmış olmasa da" açıklanan haliyle bile enflasyonun oldukça yüksek olduğunu söyledi.

Editör: HABER MERKEZİ